Zajišťujeme mobilitu zaměstnanců společnosti O2

Od počátku roku 2020 začal BUSINESS LEASE zajišťovat mobilitu zaměstnanců společnosti O2. Na základě vítězství ve výběrovém řízení z konce minulého roku bude největší poskytovatel integrovaných telekomunikačních služeb na českém trhu vybaven 209 novými vozy Škoda Octavia combi na operativní leasing.

Business Lease se pro O2 stává novým poskytovatelem služeb spojených s financováním a správou vozidel s cílem zvýšit konkurenci a úroveň služeb ve fleetu čítajícím celkem kolem 650 vozidel, z nichž celých 600 je pořizovaných formou operativního leasingu.

„Business Lease nás přesvědčil o svých zkušenostech a kvalitě služeb, které jsou nastaveny na „míru“ potřebám O2 a jako vítězi výběrového řízení jsme mu dali přednost“, hodnotí Miroslav Studený, Senior specialista logistiky – správa vozidel, výběr nového dodavatele a upřesňuje: „Prioritním kritériem je zajištění mobility a komfortu našich zaměstnanců díky široké síti servisů a pneuservisů. Business Lease ale hlavně provozuje „Linku služeb“, která se o vše potřebné postará. Uživatelé vozidel mají pouze jedno telefonní číslo, na které v případě potřeby zavolají a Business Lease zajistí vše ostatní.“

O2 velmi oceňuje systém péče o potřeby správce vozového parku, ten má k dispozici hlavní kontaktní osobu, se kterou na pravidelné bázi řeší osobně aktuální potřeby své flotily a aktivní reporting ze strany dodavatele.

„Významným kritériem výběru Business Lease byly samozřejmě celkové náklady postavené na TCO a to včetně nadměrného opotřebení. Obecnou výhodou operativního leasingu je stabilní a predikovatelné cashflow, úspora při financování jen části z celkové hodnoty vozidel a zajištění všech služeb v požadované kvalitě naší společností“, doplňuje Martin Bulíř, ředitel Business Lease, další důvody, které stály za zahájením spolupráce s O2.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.