BUSINESS LEASE

O NÁS

Vášeň pro mobilitu. Jen tři slova, ale výstižně popisují, kdo jsme.

Mobilita není jen o přesunu z jednoho místa na druhé. Pro nás je to mnohem víc.

Mobilita znamená svobodu pohybu ve všech aspektech života. To pro nás znamená něco zvláštního. Naší vášní je dodávat řešení, která hýbou lidmi a jejich podnikáním. Je to naše životní míza. To je to, co nás pohání.

Poskytujeme řešení mobility po celé Evropě firmám všech oborů a velikostí. Auta jsou páteří našeho průmyslu, ale věříme, že mobilita znamená víc než to. Jsme hrdí na naše mezinárodní působení, ale také víme, že náš úspěch pochází z toho, že jsme součástí místní obchodní komunity. Rozumíme jazyku, kultuře a zvykům každého trhu, na kterém jsme.

Business Lease je hrdým členem skupiny AutoBinck s více než 100 letou historií. AutoBinck je jedním z hlavních hráčů na evropském trhu mobility. Jsme rodinná firma – AutoBinck je stále plně ve vlastnictví rodiny Lauret.

KDE PŮSOBÍME

NAŠE FIREMNÍ IDENTITA


VISION

TO BE THE MOST CUSTOMER-CENTRIC MOBILITY MANAGEMENT COMPANY


MISSION

WE COMBINE PASSION, CARE & EXPERTISE TO DELIVER SUPERIOR MOBILITY SOLUTIONS


VALUES

WE CARE

WE TAKE OWNERSHIP

WE STRIVE FOR CONSTANT IMPROVEMENT

WE DEMONSTRATE MUTUAL RESPECT AT ALL LEVELS

WE GO ABOVE AND BEYOND:
EVERYTHING FOR A SMILE

UDRŽITELNOST.

Pro lepší budoucnost je udržitelnost průvodcem všech našich aktivit.

Udržitelnost v automobilovém průmyslu nabývá stále výraznějších obrysů. Project GoBetter je náš plán, jak snížit uhlíkovou stopu našeho vozového parku a zvýšit zdraví a bezpečnost našich řidičů. Chceme úzce spolupracovat se všemi zainteresovanými stranami na uplatňování odpovědných principů a řešení mobility s ohledem na naši planetu, lidi a společnost.

CHCI VĚDĚT VÍC

CSR - Because We Care

Náš firemní slogan „vášeň pro mobilitu“ není pouze naším přístupem k zákazníkům. Naše vášeň byla počátkem mnohem širšího vnímání světa. V roce 2016 jsme založili nadační fond „Because we care“ zaměřený na podporu sociálních a humanitárních účelů s důrazem na mobilitu. Zjistěte více o naší nadaci „Because We Care“ zde…

CHCI VĚDĚT VÍC

Whistleblowing

Whistleblowing, neboli oznamování nekalých, neetických nebo nezákonných praktik ve firmách, je klíčovým prvkem pro zajištění etického a transparentního pracovního prostředí. Má také významný společenský i ekonomický přínos, přispívá k prevenci korupce a dalších forem nekalého jednání. Umožňuje lidem promluvit otevřeně a bez obav z odvetného jednání.

CHCI VĚDĚT VÍC

HISTORIE

2019

Business Lease Group

Business Lease Group, nejmladší ze všech subjektů Business Lease, byla založena v roce 2019. Jako nová centrála Business Lease je sídlem Leadership Teamu, který pokrývá oblasti Sales & Marketing, Finance & Risk, Operations, ICT a Human Resources. Kromě toho poskytuje služby ve formě sdílených služeb a center excelence. Jako tým jsme směsicí různých národností a pracovních zkušeností a společně pracujeme na podpoře trhů při vytváření úspěšného a udržitelného podnikání. I když je naše hlavní kancelář v Praze, cítíme se jako doma v každé zemi, kde působí naše týmy.

2014

Rumunsko

Nejmladší společnost naší skupiny sídlí v Bukurešti a působí zde od roku 2014. Rumunsko je dokonalou směsí mezi nadnárodním přístupem a rumunským podnikáním, skutečnou rodinou, kterou spojuje naše vášeň pro dobře odvedené věci.

2012

Mezinárodní tým

Náš tým Business Lease International má za úkol přilákat a udržet mezinárodní potenciální zákazníky a klienty, kteří hledají mezinárodní přístup. Malý tým, velké cíle a široký dosah – Business Lease International nabízí evropské pokrytí společně se svými mezinárodními partnery.

2006

Maďarsko

Naše pobočka v Maďarsku je otevřena od roku 2006. Naši zákazníci a dodavatelé oceňují vysoké standardy, které pro naši práci držíme, náš angažovaný tým a naši otevřenou mysl pro inovace. Tým je naší klíčovou silou, každý je dynamicky sestavena tak, aby maximalizovala dovednosti a talent každého jednotlivce.

2001

Polsko

Od roku 2001 máme domov v Polsku. Naše hlavní cíle se točí kolem spokojenosti zákazníků a zlepšování kvality našich služeb. Potřeby našich zákazníků jsou v naší mysli každý den a v každé situaci.

1998

Slovensko

Na Slovensku jsme poskytovatelem řešení mobility od roku 1998. Velmi nám záleží na porozumění našim zákazníkům, zaměstnancům a dodavatelům. Ke každému klientovi přistupujeme se stejnou mírou respektu, od mezinárodních společností až po rodinné firmy.

1996

Česká republika

Vracíme se do roku 1996, kdy jsme otevřeli naši první pobočku mimo Nizozemsko. Byli jsme průkopníky mnoha projektů a inovací, jako je například "Linka služeb", která byla od té doby zavedena mezinárodně. Neúnavně pracujeme na zdokonalování našich služeb, zlepšování spokojenosti našich zákazníků a udržování oboustranně výhodných vztahů s našimi dodavateli.

1989

Nizozemsko

Business Lease byl založen v Nizozemsku v roce 1989. Business Lease Netherlands byla první nizozemskou leasingovou společností, která uznala kvalitu jako vynikající podmínku spokojenosti klientů a výsledkem byla certifikace ISO 9001 v roce 1994.