Spolupráce AutoBinck a Toogethr: sdílení a parkování vozů pomocí chytré technologie

Skupina AutoBinck investovala do rychle rostoucího start-upu, který pomáhá společnostem se sdílením a parkováním jejich vozů pomocí chytré technologie. Finanční injekce umožňuje Toogethr rozšířit svou produktovou řadu a rozšířit tak svou působnost do zbytku Evropy.

Silná strategická pozice

Skupina AutoBinck, klíčový hráč na evropském trhu mobility, neustále investuje do nových řešení. To má za úkol divize Mobinck. Paul Zekhuis, CEO skupiny AutoBinck: „Služby společnosti Toogethr krásně zapadají do plánů a ambic, které máme společně s firmami v rámci Mobinck. Zjednodušit přístup k formám mobility a zajistit přesuny zaměstnancům od dveří ke dveřím. Velmi se těšíme na spolupráci s týmem Toogethr, abychom společnosti pomohli stát se důležitým evropským hráčem.“

O společnosti Toogethr

„Ridesharing“ je chytrým řešením společnosti Toogether, které reaguje na rostoucí cestovní problémy v různých oblastech. Aplikace propojuje kolegy pomocí detailních dat získávaných ze sítě Toogethr (‚Match & Ride‘). Toogethr řeší problémy omezeného parkování pomocí inovativní online management platformě, která je napojena na aplikaci. Veškeré produkty a činnosti se soustředí na flexibilní cestování a parkování, vše je v souladu s trvalou udržitelností a společenskou odpovědností.

O skupině AutoBinck

Skupina AutoBinck je rodinný podnik, který se během své působnosti stal klíčovým hráčem v oblasti mobility. Skládá se z víceúčelových podniků, které se soustředí na mobilitu budoucnosti. Společnost má roční obrat přibližně jednu miliardu eur, působí v osmi evropských zemích a má více než 1 600 zaměstnanců. V roce 2019 skupina založila společnost Mobinck. Divizi, která se specializuje na inovativní řešení v oblasti mobility. Jejím cílem je zjednodušit mobilitu jak pro zaměstnavatele, tak jejich zaměstnance.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.