Věnujte pár minut průzkumu a ušetřete náklady ve vlastním fleetu

Chcete zeefektivnit vaši firemní mobilitu a zároveň šetřit náklady na pořizování a provoz vozidel? Zapojte se do druhé fáze průzkumu FIREMNÍ MOBILITA 2021, který leasingová společnost Business Lease s.r.o. připravila ve spolupráci s odborným magazínem FLEET.

Cílem průzkumu je shromáždit informace o tom, jak se fleetové odvětví v posledních letech (a měsících stižených koronavirem) proměnilo, tentokrát se zaměřením na interní pravidla – takzvanou Car Policy. Všichni účastníci získají přístup k výsledkům, které firmám pomohou snížit náklady na vozové parky.

7 minut a je hotovo

Samotné vyplnění ankety nezabere téměř žádný čas, respondenty čeká jen něco málo přes 10 otázek, na které stačí přibližně 7 minut. Průzkum navíc nepožaduje žádné citlivé informace a zasílané výsledky budou anonymní. Podmínkou není ani účast na všech fázích průzkumu, respondenti se mohou zapojit do druhé fáze, aniž by absolvovali předešlé kolo průzkumu.

Kromě užitečných tipů i možnost vyhrát

Po vyhodnocení průzkumu FIREMNÍ MOBILITA 2021 získají všichni účastníci speciální vydání magazínu FLEET. Chybět nebude ani pečlivý rozbor výsledků včetně tipů z praxe od nejúspěšnějších provozovatelů vozových parků. Ve hře je také velmi zajímavý bonus, jeden z respondentů získá zápůjčku vozu Ford Explorer Plug-in Hybrid s plnou nádrží od Auto Palace Group a užije si tak prodloužený víkend ve velkém stylu.

Druhé kolo průzkumu FIREMNÍ MOBILITA 2021 můžete v rychlosti vyplnit zde.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.