Pro klienty

Jste pro nás důležitý/á a velmi rádi se postaráme o vaše vozidlo. Údržba je toho nezbytnou součástí; chcete bezpečné auto, které vás nikdy nenechá ve štychu? Rádi vám pomůžeme.

On-line objednávka servisu / opravy

  Prosím navštivte naš portál Locator Business Lease CZ
  Prosím navštivte naš portál Business Lease Pojištění  AnoNe
  AnoNe

  Důležité kontakty:

   

  Linka služeb 840 840 500

   

  Silniční asistence 840 350 450

  (ze zahraničí +420 296 180 450)

   

  Vyhledávač servisů: ZDE

  Hlášení pojistné události: ZDE

  Cesta do zahraničí

  V případě, že plánujete cestu do zahraničí, je důležité uvědomit následující:

  Služby silniční asistence v zahraničí

  Pojistná událost v zahraničí vás může dostat do nepříjemné situace. Rádi vám pomůžeme! Naše služba silniční asistence poskytuje pomoc ve všech evropských zemích uvedených na zelené kartě. V některých případech budou náklady na pomoc účtované nebo zaúčtované na příslušnou nájemní smlouvu. K tomu dochází, pokud nejsou ve smlouvě zahrnuty prvky silniční asistence. Potřebujete pomoc? kontaktujte naši linku silniční asistence na telefonním čísle 840 350 450 (ze zahraničí +420 296 180 450).

  Doklad o zplnomocnění k užívání vozidla

  Řidič může v zahraničí narazit na problém se jménem vlastníka uvedeného v dokladech k vozidlu. Při policejní nebo celní kontrole nemusí být úřadem jasné, kdo je oprávněn vozidlo řídit. Proto doporučujeme, abyste vždy vozidle měli dokument, kterým Vás zmocňují užívání vozidla.

  V některých zemích si úřady vyžadují notářsky ověřené zplnomocnění, například země mimo EU. Pokud cestujete do některé z těchto zemí, notářsky ověřené zplnomocnění Vám rádi poskytneme – kontaktujte nás!

  Upozorňujeme: Ujistěte se, zda pojištění vozidla platí v zemi, do které cestujete. Business Lease v některých zemích neposkytuje služby silniční asistence. Seznam zemí, kde pojištění platí, najdete na zadní straně zelené karty.

  kontaktujte nás

  Neváhejte kontaktovat náš tým pro více informací.

  Kontaktujte Business Lease | |T. +420 225 778 800
  Kontaktujte Business Lease

  Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.