opravy skel

Pro opravy a výměny skel na vašem vozidle využijte našeho partnera, společnost Carglass.
Po nahlášení poškození na našich webových stránkách (viz odkaz níže) obdržíte číslo, pod kterým je škoda evidována. Poté Vás bude do 24 hodin kontaktovat operátor, který s Vámi sjedná termín opravy. Sdělte, prosíme, vždy operátorovi číslo, pod kterým jste poškození nahlásili.

Zejména z bezpečnostních důvodů souvisejících s kalibrací ADAS systémů jsou opravy a výměny skel prováděny na Vámi vybrané pobočce partnera Carglass. V případě absence ADAS systémů ve vozidle, panujících vhodných klimatických podmínek a bezpečného, dostatečně velkého prostoru se zastřešením k dispozici, lze opravu provést i ve vaší firmě, bydlišti nebo na místě, které si domluvíte.

Není-li výše uvedené možné a jste časově flexibilní, je k dispozici také služba Pick-up, kdy bude Vaše vozidlo bezplatně odvezeno a po výměně vráceno zpět. Termín služby s Vámi bude sjednán dle časových možností a kapacity partnera Carglass.

DŮLEŽITÉ ZÁKAZNICKÉ KONTAKTY

BUSINESS LEASE s.r.o.
Radlická 714/113a, 158 00, Praha 5

IČO: 25071025, DIČ: CZ25071025, společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka č. 47 000.