Představujeme Michala Kovaříka, nového obchodního ředitele

S radostí Vám představujeme Michala Kovaříka, nového obchodního ředitele, který se 1. února připojil k týmu Business Lease. Michal Kovařík nabízí své dlouholeté zkušenosti z oblasti prodeje služeb a péče o zákazníky. Posledních devět let působil jako člen představenstva ve společnosti ČEZ Prodej, a.s., kde řídil úsek péče a prodeje retailovým zákazníkům. Předtím působil v telekomunikacích (EuroTel, RadioCom), kde odpovídal za rozvoj obchodních vztahů s firemními klienty.

Michal povede v naší společnosti tým akvizičních obchodníků, tým klientského servisu a bude odpovídat za provoz a výsledky firemní autopůjčovny.

„Oblasti, které jsou pro mne důležité, jsou lidé a jejich pozitivní styl komunikace a dále pak firemní kultura budovaná na poctivých vztazích. Díky těmto hodnotám jsme schopni přinášet našim zákazníkům kvalitní služby, vytvářet pevné vazby, rozumět potřebám zákazníků a být je schopni trvale naplňovat,“ říká nový obchodní ředitel.

Michal rád tráví čas se svojí rodinou, jeho celoživotním koníčkem je běh. Pravidelně se účastní šumavského závodu Vltava Run.

 

Možnost osobního setkání je v současné době omezená, s Michalem se můžete ale již dnes spojit prostřednictvím

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.