WRITTEN BY
Tomáš Bursík
7.6.2021
No items found.

„HAVARIJNÍ PROGRAM“ slovy klienta: zvyšuje bezpečnost a snižuje náklady

Na počátku tohoto roku jsme Vám představili novou službu: Havarijní program - alternativu tržního havarijního pojištění. Společnost Trade FIDES, a.s. v rámci pilotního projektu zařadila do "Havarijního programu" 87 firemních vozidel. Na dosavadní zkušenosti a roční vyhodnocení jsme se ptali pana Ing. Luboše Badalíka, FLEET managera společnosti Trade FIDES.Společnost Trade FIDES, a.s. je předním dodavatelem komplexních integrovaných bezpečnostních systémů v České republice i zahraničí. Vozový park společnosti se skládá převážně z koncernových značek vozů Škoda a VW napříč modelovou řadou. Vozidla jsou manažerská, referentská a ostatní (lehká užitková vozidla). Vozy jsou provozovány po celém území České republiky s celkovým průměrným ročním nájezdem 25 000 - 30 000 km.Do Havarijního programu bylo zahrnuto v roce 2020 celkem 87 firemních vozidel.

Jak po prvním roce hodnotíte Havarijní program?

„Službu Havarijní program hodnotím opravdu pozitivně. Díky široké a kvalitní servisní síti ve všech regionech jsme nezaznamenali žádnou komplikaci se zajištěním mobility našich zaměstnanců. Kladně hodnotím i rychlost likvidace škodních událostí. Zcela jsme tím eliminovali administrativní náročnost s tím spojenou“, říká pan Ing. Luboš Badalík, FLEET manager společnosti Trade FIDES.

Co Vám to přináší finančně?

Pan Ing. Lubomír Badalík dále zdůrazňuje: „Nespornou výhodou Havarijního programu je jeho transparentnost, předvídatelný vývoj nákladů a možnost je ovlivňovat. Na základě ročního vyhodnocení škodních událostí na naší flotile uspoříme v dalším roce 11% nákladů oproti standardnímu pojištění. V absolutním vyjádření se jedná řádově o vyšší desítky tisíc Kč.

Má pro Vás služba i nějakou další výhodu?

„Doménou naší společnosti je bezpečnost. I proto se mi líbí v rámci Havarijního programu možnost využít kurz Defenzivní jízdy našimi řidiči. Jeho absolvování vede ke zvýšení jejich bezpečnosti, ale má dopad i na další úspory spojené s nižším počtem škodních událostí a sníženou spotřebou pohonných hmot“, dodává další výhody pan Luboš Badalík, FLEET manager společnosti Trade FIDES.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.