WRITTEN BY
Jakub Kostrba
14.4.2016
No items found.

Tesla S 85D, seznamte se. A vyhrajte ji na víkend!

Právě model Tesla S 85D sebevědomě víří vody českého automobilového, nebo spíše elektromobilového průmyslu. Díky společnosti Business Lease, jež tento elektromobil nabízí na operativní leasing, se s ní může sžít i obyčejný smrtelník. Tesla S 85D je totiž dostupná prostřednictvím komplexního řešení Tesla Experience, v němž je zahrnuto financování elektromobilu, dovoz z Holandska, servis nebo zajištění dobíjecí stanice.

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli, proto společnost Business Lease poskytuje na výstavě Elektrokrásky možnost sednout si do vozu, důkladně ho prozkoumat a získat podrobné informace u přítomného obchodního zástupce. Navíc je zde šance vyhrát Teslu S 85D na víkend, během kterého by výherce elektromobil vyzkoušel a dospěl ke snazšímu rozhodování ohledně případného pořízení.

Model S 85D je první vůz Tesla s pohonem na všechna čtyři kola. Elektromobil pohání dva elektromotory, každý o výkonu 140 kW, a vůz je schopen na jedno nabití ujet až 400 km. Výstava, jejíž součástí Tesla S 85D bude, se koná od 14. do 24. 4. 2016.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.