WRITTEN BY
Jakub Kostrba
8.9.2015
No items found.

Tesla Experience - elektromobil Tesla S na operativní leasing

Praha – Elektromobil Tesla S na operativní leasing s maximální péčí je poslední revoluční novinka v Česku, kterou nabízí jako zatím jediná leasingová společnost Business Lease, jeden z lídrů v oblasti operativního leasingu u nás. „Za přísných podmínek je Business Lease od září 2015 oprávněn nabízet vozidla Tesla na operativní leasing a to včetně zajištění veškerých služeb (údržba, opravy, pneumatiky) a nabíjecích stanic. Tedy nejen samotné vozidlo, ale i vše okolo něj,“ sdělil Managing Director Business Lease Elias Drakopoulos.

Tesla Experience

V rámci Tesla Experience zajistí Business Lease kompletní servis a služby prostřednictvím operativního leasingu, od financování pořízení vozidla, jeho dodání klientovi, přes úhradu nákladů spojených s registrací, až po krytí nákladů na servis vozidla nebo dodávku nabíjecí stanice. „Klientům hradíme i náklady na dopravu vozidel z Tesly v Nizozemsku. V rámci komplexní péče zajistí Business Lease i servis vozidla ve Vídni, včetně vyzvednutí, náhradního vozidla nebo záruky,“ upřesňuje Elias Drakopoulos.

Maximální péče, mobilita a zkušenosti

Business Lease patří mezi přední poskytovatele služeb v oblasti operativního leasingu. Filozofií společnosti je poskytovat nejen samotné vozidlo, ale zejména mobilitu, a tím tak klientům předat maximální péči. Právě skutečnost, že Business Lease povýšil péči na core business, je jedním z důvodů, proč si Tesla vybrala právě tuto společnost. Dalším z důvodů jsou pětadvacetiletá praxe mateřské firmy Business Lease s operativním leasingem a výhodné nastavení zůstatkové hodnoty vozidla (v portfoliu již má desítky elektromobilů značky Tesla). Díky tomu je vozidlo finančně dostupnější a ekologie ve flotile má zelenou.

Business Lease působí na trhu v Nizozemsku, na Slovensku, v České republice, Polsku a Maďarsku a od loňského roku také v Rumunsku. Skupina nedávno představila novou strategii poskytování inovativních řešení maximální mobility. To potvrzuje zároveň i podpora elektromobility. Od března ji poskytuje firmám v rámci operativního leasingu v Česku i společnost Business Lease ČR. „Cílem společnosti Business Lease je nabízet inovativní řešení mobility, která jsou praktická, finančně výhodná a ohleduplná k životnímu prostředí,“ tvrdí Elias Drakopoulos. Vedle společenské odpovědnosti vůči životnímu prostředí a inovativního přístupu se tak elektromobilita vyznačuje i cenovou výhodností, neboť pořízení elektromobilu formou operativního leasingu nevyžaduje žádnou vstupní investici.

Cenová dostupnost

V případě Tesly platí, že zkušenosti mateřské firmy s operativním leasingem na tato vozidla umožňují společnosti Business Lease zaručit českým klientům vysoké zůstatkové hodnoty elektromobilu. Právě ty ovlivňují celkovou výši měsíční splátky operativního leasingu, neboť v tomto případě se platí jen rozdíl mezi pořizovací hodnotou vozidla a jeho zůstatkovou hodnotou při skončení pronájmu, tedy skutečná doba využívání automobilu. „Nabídku produktů operativního leasingu už dnes dokážeme nastavit stejně výhodně jako u klasických vozidel. Firma hradí stálé měsíční platby nájmu, bez rizika spojeného s cenou při odprodeji nebo servisními náklady,“ říká Elias Drakopoulos. Mimo jiné proto, že ceny elektřiny a náklady na údržbu jsou v porovnání s klasickými vozidly mnohem nižší. Současně s elektromobilem firma dodává i domácí nabíjecí stanice.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.