WRITTEN BY
Jakub Kostrba
31.5.2016
No items found.

Společnost Business Lease vyhrála prestižní cenu Frost & Sullivan za inovace nového produktu 2015

„Díky svému celkovému výkonu získala společnost Business Lease cenu Frost & Sullivan’s 2015 za inovaci nového produktu,“ uvádí
Frost & Sullivan, nezávislá společnost pro výzkum trhu.

Zpráva Frost & Sullivan říká: „Analýza jasně ukazuje, že Business Lease identifikovala hlavní výzvy na trhu a podle toho formovala své produkty
a služby…, čímž demonstruje nadstandardní přístup k analýze a interpretaci potřeb zákazníků, stanovuje si priority v obchodních příležitostech a vytváří strategii pro své produkty a služby tak, aby přinesla zákazníkům co nejvyšší hodnotu.“

Nejinovativnější společnost financující vozidla v Evropě do roku 2018
Společnost Business Lease obdrží cenu 29. června ceremoniálu v Londýně. Pro Business Lease je toto ocenění potvrzením, že směřuje ke svému cíli pro rok 2018, a to být nejinovativnější společností pronajímající automobily v Evropě.
Nezávislá analýza trhu s vozidly a leasingem, kterou zpracoval Frost & Sullivan, je důkladnou, několik měsíců trvající analýzou, jež obsahuje i množství rozhovorů. Výzkum se zaměřil na pět hlavních kritérií, v nichž se Business Lease umístila lépe než kdokoli jiný.


• Inovativní složka produktu a služeb poskytovaná u Business Lease
• Zvýšené ROI zákazníka
• Potenciál získání zákazníků / proniknutí na trh
• Propagace elektrických vozidel
• Péče o zainteresované strany

Business Lease má škálu produktů a služeb, které pomáhají jejím klientům snižovat náklady a velikost vozového parku, zajišťovat služby na profesionální úrovni a vytvářet další příjmy ze svého vozového parku. Business Lease však současně bere v úvahu dopad na životní prostředí a sociální dopady způsobené zvyšováním počtu vozidel na silnicích. Tím jsou její produkty a služby na trhu jedinečné.

Proaktivní přístup ke snížení počtu vozidel na silnicích
Business Lease se zaměřuje na optimalizaci mobility. Pracuje se základním principem zvyšovat mobilitu se stávajícími aktivy spíše než zvyšovat aktiva, a to na oplátku vede ke zvýšenému ROI pro klienty. Management firmy včetně výkonného ředitele a finančního ředitele propaguje strategii proaktivních rad klientům, aby snížili počet vozidel ve svém vozovém parku, pokud to pomůže optimalizovat jejich mobilitu.

Business Lease se snaží snížit počet vozidel na silnicích tím, že zmenší velikost vozového parku svých klientů a odstraní neefektivnost. To může ovlivnit příjmy od stávajících klientů, ale také pomoci získat nové. Mnoho společností se obrátilo na Business Lease právě ohledně konzultace vozového parku a jeho financování poté, co se seznámili s návrhem hodnoty od Business Lease. To vedlo k pozitivnímu vnímání značky Business Lease mezi jejími klienty.


Více a více elektrických aut
Business Lease chce nejen snížit počet vozidel na silnicích, ale také pracovat na zvýšení počtu elektrických aut ve vozovém parku. Business Lease je s nejvyšším procentem elektrických vozidel ve vozovém parku partnerem různých firem při propagaci a dlouhodobém pronájmu elektrických vozidel.
Business Lease věří ve 100% spokojenost všech zúčastněných stran. Snaží se zajistit, aby probíhající vztah s řidiči, vlastníky vozového parku, dodavateli, zaměstnanci a společností, ve které pracují, byl zdravý.

Nezávislá analýza trhu s vozidly a leasingem od Frost & Sullivan jasně ukazuje, že Business Lease identifikovala hlavní výzvy trhu a podle toho formovala své produkty a služby. Bere přitom v úvahu potřeby zákazníků a budoucnost mobility, a tím obohacuje své služby a rovněž přidanou hodnotu, kterou je schopna svým klientům dodat. Business Lease demonstruje nadstandardní přístup k analýze a interpretaci potřeb zákazníků, stanovuje si priority v obchodních příležitostech a vytváří strategii pro své produkty a služby tak, aby přinesla zákazníkům co nejvyšší hodnotu.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.