WRITTEN BY
Marco
27.1.2023
No items found.

Průzkum spokojenosti klientů. V čem Business Lease vyčnívá nad konkurencí?

Roste zájem o operativní leasing. I to vyplývá z průzkumu spokojenosti klientů, jehož výsledky vyšly v prosinci 2022. Stále více firem svěřuje zodpovědnost se správou vozidel a jejich provozem expertům zaměřujícím se na operativní leasing. Leasingová společnost se postará o vše, co se stavu vozidel týče. Pro firmy je to pohodlné, neboť se pak mohou více soustředit na své podnikatelské aktivity. A proč se jim vyplatí oslovit právě Business Lease?

Nejspokojenější jsou firmy menší a střední velikosti

Z šetření vyplývá, že nejvíce si zákazníci na Business Lease cení schopnosti najít řešení na míru, pochopit zákazníkovy požadavky a pohotově na ně zareagovat a úrovně odbornosti zaměstnanců. V těchto ukazatelích Business Lease zaznamenal spokojenost kolem 90 %. Pokud jde o kategorie firmy dle velikosti, nejvíc si služby Business Lease pochvalují firmy menší a střední velikosti, které mají ve vozovém parku mezi 6 a 100 vozidly. Zde byla zaznamenána spokojenost 85–90 %.[caption id="attachment_11234" align="alignleft" width="358"]

Zdroj: CCS 2022 Q4 Czech republic, December 2022, Business Lease[/caption]

Názor zanechali také zákazníci s 2 a více poskytovateli operativního leasingu

Mimořádně zajímavé informace Business Leasu poskytly firmy, které využívají služeb 2 nebo více poskytovatelů operativního leasingu. Zákazníci byli v dotazníku požádáni o to, aby provedli objektivní srovnání zkušenosti se službami Business Lease a konkurenčních firem. Ve všech měřených kategoriích zákazníci s více poskytovateli hodnotí Business Lease jako lepší variantu.

Business Lease jasně vítězí v míře proaktivity, flexibilitě a dostupnosti

U Business Lease si zákazníci vysoce cení úrovně empatie a rychlosti odpovědí zaměstnanců. Zde Business Lease vychází pro 64 % zákazníků jako lepší volba než konkurence. Ještě lépe vyšly metriky proaktivity, flexibility a dostupnosti, kde všude je Business Lease hodnoceno lépe než konkurence v 69 % případů. V otázce vstřícnosti a proklientského přístupu Business Lease získal lepší známku dokonce ve více než 70 % případů.

Děkujeme našim zaměstnancům za dobrou práci

Díky patří našim zaměstnancům za to, že má značka Business Lease mezi zákazníky tak dobrý zvuk.Vyzkoušejte i Vy naše služby, rádi se postaráme o Váš vozový park a zbavíme Vás starostí!

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.