WRITTEN BY
Tomáš Bursík
7.12.2021
No items found.

POMÁHÁME ANIČCE .....because we care

Náš nadační fond dlouhodobě pomáhá dětem, které mají problém s mobilitou. Mít dítě, které není zcela zdravé, je pro rodinu velká zátěž psychická i finanční. A my se snažíme pomoci alespoň finančně, aby rodiče mohli svým dětem uhradit rehabilitace, které nejsou placené státem. Letos jsme podpořili rodiny, se kterými spolupracujeme dlouhodobě, máme s nimi vazby a vidíme tak pokroky, které děti udělaly.Představujeme Vám ANIČKU.Anička se již od narození jevila jako nemocné dítě. Spala, spala a spala a nemohla ani sama jíst. Až po roce přišli lékaři na to, že má vzácnou chromozomální chorobu, kterou mají jenom další tři lidi na planetě.

Anička je však velký bojovník a po třech letech úmorného snažení a cvičení je již nějakou dobu schopná samostatně chodit. Samozřejmě, že i nadále potřebuje péči, kterou jsou schopni poskytnout jenom v Axonu či jiných specializovaných pracovištích, kde s dětmi intenzivně cvičí. Jelikož Anička potřebuje takovouto terapii kontinuálně a bude jí potřebovat i nadále, přidali jsme jí na náš seznam dětí, které podporujeme.I letos jsme Aničce dopřáli pobyt „Kosmík“ v Axonu, který si velmi užila a pomohl jí zlepšit její fyzické a haptické dovednosti. Anička má nyní i svého vlastního asistenčního psa, který absolvoval celou kůru s ní a hlídal jí a pomáhal kde mohl😊. Je vidět, že Aničce naše „pomoc“ opravdu pomáhá. Aničku znám opravdu dlouho (od miminka). Ve věku, kdy ostatní již dávno chodí to Anička opravdu neuměla a byla schopná s cizí pomocí jen sedět. To, co dokázala za pomoci nás i ostatních a hlavně maminky, která vše absolvuje s ní, je neskutečné.I přes to všechno je Anička šťastné dítě, má milující rodinu a dvě starší sestry, které se o ní hezky starají, mají jí rády a vyrobí jí třeba vlastnoručně adventní kalendář 😊

Pojďme společně pomáhat těm, kteří naši pomoc potřebují.Uvítáme přispění jakoukoli finanční formou, pravidelně i jednorázově. Vaše finanční příspěvky umíme legislativně ošetřit, vystavit darovací smlouvy i dokumenty potřebné k daňovým operacím.Číslo účtu nadačního fondu: 266233143/0300Máte-li ve svém okolí konkrétní příběh někoho, kdo potřebuje pomoc s mobilitou nebo nám jen chcete sdělit nápad jak získat finanční prostředky, neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu: becausewecare@businesslease.czDĚKUJEME!

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.