WRITTEN BY
Tomáš Bursík
19.1.2021
No items found.

Nový systém elektronických dálničních známek!

Státní fond dopravní infrastruktury (SDFI) úspěšně spustil systém elektronických dálničních známek. Tyto známky jsou pořizovány naší společností klientům pro všechna vozidla s aktivní smlouvou asjednanou službou „dálniční známky“ v následovném režimu.

  • Vozidlům s platnou dálniční známkou pro rok 2020 je pořízena nová dálniční známka s platností od 1. 2. 2021. Roční známka bude platná 365 dní (tedy do 31. 1. 2022), nikoliv kalendářní rok.
  • K nově předávaným vozidlům bude opatřena roční dálniční známka, která bude aktivována těsně před předáním vozidla tak, aby uživatel vozu mohl okamžitě využívat zpoplatněné úseky silnic a dálnic.
  • Vozidlům, která po dohodě s Vámi budou „smluvně ukončena“ do konce dubna 2021, bude pořízen adekvátní počet měsíčních dálničních známek.
  • Vozidlům se smluvním koncem leasingové smlouvy do 31. ledna 2021 nebude automaticky ze strany Business Lease známka pořízena.
  • Platnost elektronické známky si můžete ověřit na edalnice.cz v části „Ověření platnosti“ (ověřit platnost je možné jen ke dni ověřování známky).
  • Více informací o novém systému elektronických známek na www.edalnice.cz.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.