WRITTEN BY
Jakub Kostrba
22.9.2015
No items found.

Business Lease spouští Care Online portál pro řidiče vozidel

Hlavním cílem strategie „Better Care“ je ulehčit život správcům vozových parků a řidičům, a to jak v offline prostředí, tak i online. Právě díky této snaze jsme letos v Nizozemí získali ocenění The Best Leasing Company (nejlepší leasingová společnost).
Vedle aktuálních informací o smlouvě nabízí nový portál také přehled o škodách, pokutách, spotřebě pohonných hmot a najetých kilometrech. Tato platforma pro řidiče slouží jako základ pro další vývoj k uspokojování jejich potřeb. Dává řidičům možnost aktualizovat své informace online a plánovat různé činnosti, např. pravidelnou údržbu. Kromě toho přináší také informace o průběhu oprav či upozornění, kdy si má řidič vybrat nový vůz na leasing.

Pro správce vozových parků byl portál Care Online spuštěn již v lednu 2015.

Tipy pro úsporu pohonných hmot
Díky portálu Care Online získá řidič nástroj s kompletním přehledem najetých kilometrů, udělených pokut a spotřeby pohonných hmot. Managing Director Elias Drakopoulos uvádí: „Tato nová online platforma nabízí více než jen sjednávání termínů online. Nástroj s údaji o spotřebě pohonných hmot a emisích CO2 přináší řidičům povědomí o vlastním stylu jízdy a pomáhá dosahovat úspor pohonných hmot. Portál Care Online si lehce zobrazíte na různých typech zařízení. Počínaje od osobního počítače až po chytré telefony a tablety konče. Portál „Care Online řidiči“ je dostupný od dnešního dne a brzy bude spuštěn i v dalších zemích působení společnosti Business Lease, tedy v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Maďarsku.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.