WRITTEN BY
Jakub Kostrba
17.12.2014
No items found.

Business Lease Group jmenovala nové členy představenstva

Philip Aarsman, generální ředitel

Philip Aarsman (54) byl jmenován generálním ředitelem FMS, nedávno získané rumunské leasingové společnosti v Bukurešti. Aarsman byl dříve členem představenstva společnosti Business Lease Group, kde byl od roku 2007 odpovědný za oddělení Business Development. Předtím měl po dobu delší než sedm letna starosti aktivity Business Lease ve střední Evropě, což znamená, že tuto oblast dobře zná. Ve své nové pozici bude řídit přechod FMS do mezinárodní společnosti Business Lease.Tato přechodová fáze by měla být dokončena v létě roku 2015, po jejím ukončení bude FMS pokračovat v provozu pod názvem Business Lease Romania.

Stijn Otten, ředitel oddělení Inovace a Business Development

Odchodem Philipa Aarsmana z Rumunska se vytvořila volná pozice, na kterou byl dosazen Stijn Otten (30), který převezme povinnosti v Business Lease Group jako ředitel pro Inovaci aBusiness Development. Vtéto roli bude Otten odpovědný za vše, co souvisí svývojem trhu, inovací a vývojem produktů. Má bohaté zkušenosti s inovací, novými způsoby mobility a uskutečňováním rychlého růstu, které získal ve společnosti The New Motion zajišťující dobíjecí služby pro elektromobily. Představenstvoúmyslně zvolilo člověka, který disponuje znalostmi a zkušenostmi z oblasti mimo leasingový průmysl tak, aby byla získána nová perspektiva a nalezeny nové způsoby, jak využít příležitostí nacházejících se na evropském trhu s dopravními prostředky.

O společnosti Business Lease Group

Business Lease (www.businesslease.com) je odborníkem v poskytování plného operativního leasingu a řešení mobility, jak pro velké organizace, tak i pro malé a střednípodniky. Kromě toho nabízí dovozcům a prodejcům na míru šitá řešení v oblasti zajetí leasingu, financování dealerské zásoby a dalších produktů a služeb financování.

Business Lease Group je dceřinou společností AutoBinck Holdingzaloženou v roce 1907. AutoBinck je mezinárodní společnost se sídlem v Nizozemsku, která jeaktivní v distribuci automobilů, prodeji a pronájmu a řízení mobility a také v distribuci a prodeji dílů a příslušenství. AutoBinck má přibližně 2000 zaměstnanců, kteří pracují v kancelářích po celém Beneluxu a ve střední Evropě, a v roce 2013 měla obrat více než 886 milionů eur.

Kromě Nizozemí, kde má své sídlo a řadu regionálních poboček, je Business Lease vedoucím hráčem v Polsku, na Slovensku, v České republice a Maďarsku. Společnost pronajímá každouznačku a model automobilus nízkými náklady (TCO) a je známá poskytováním vynikajících služeb. Celkové portfolio smluv Business Lease Group obsahuje více než 43.000položek. Péče o zákazníkya služby v oblasti mobility jsou pro společnost Business Lease hlavními prioritami, společnost věří, že auto je sice jen auto, ale to, co dělá rozdíl, jsou lidé.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.