WRITTEN BY
Jakub Kostrba
15.12.2014
No items found.

Business Lease Group expanduje do Rumunska

Fleet Management Services SRL (FMS), je jedním z průkopníků v operativním leasingu a správy vozových parků v Rumunsku. Tato leasingová společnost má více než 3.000 smluv, což z ní dělá největšího nezávislého poskytovatele těchto služeb v Rumunsku. Harm Nijlunsing, generální ředitel společnosti Business Lease Group, říká: "Převzetí je součástí naší strategie dalšího rozšiřování do střední a východní Evropy, kde se trh rychle vyvíjí. Spolupráce s FMS, společností s dobrou pověstí a pevným zákaznickým portfoliem mezinárodních i místních blue-chip společností, nám umožní pokračovat ve zvyšování naší růstové křivky. Kromě toho nám toto rozšíření dává příležitost dále zlepšovat kvalitu a kontinuitu našich služeb ve střední a východní Evropě."

Rumunský trh, známé území

Rumunsko je pátou zemí střední a východní Evropy, do které Business Lease Group vstoupila, což z trhu dělá známé území. "Začali jsme v roce 1996 poskytováním plného operativního leasingu a správou vozových parků v České republice," říká Nijlunsing. "Teď, po osmnácti letech a pěti zemích, můžeme říci, že trh ve střední a východní Evropě známe velmi dobře. Dosáhli jsme silného postavení na trhu, a tedy považujeme tuto část Evropy za druhý domovský trh."

Spojení Business Lease a FMS

Jakožto ředitel pro rozvoj obchodu byl za tuto akvizici odpovědný Philip Aarsman. "Růst a expanze našich mezinárodních zákazníků v tomto regionu urychlila rostoucí poptávku po vysoce kvalitních službách, zejména v Rumunsku," říká Aarsman. "Díky strategické poloze, rostoucí ekonomice, velkému trhu a vzdělaným pracovním sílám s vynikajícími jazykovými znalostmi nabízí tato nová země EU velký potenciál pro mezinárodní společnosti. Spojení Business Lease a FMS je, co se týče tržní strategie, obchodní inteligence, kultury a ambicí, ideální shoda. FMS zná dobře místní trh a je to stabilní organizace. Business Lease Group může pozvednout FMS na mezinárodní úroveň a poskytovat mezinárodním zákazníkům odborné znalosti."

O společnosti Business Lease Group

Business Lease (www.businesslease.com) je odborníkem v poskytování plného operativního leasingu a řešení mobility, jak pro velké organizace, tak i pro malé a střední podniky. Kromě toho nabízí dovozcům a prodejcům na míru šitá řešení v oblasti leasingu, financování dealerské zásoby a dalších produktů a služeb financování.

Business Lease Group je dceřinou společností AutoBinck Holding založenou v roce 1907. AutoBinck je mezinárodní společnost se sídlem v Nizozemsku, která se angažuje v distribuci automobilů, prodeji a pronájmu a řízení mobility a také v distribuci a prodeji dílů a příslušenství. AutoBinck má přibližně 2000 zaměstnanců, kteří pracují v kancelářích po celém Beneluxu a ve střední Evropě, a v roce 2013 měla obrat více než 886 milionů eur.

Kromě Nizozemí, kde má své sídlo a řadu regionálních poboček, je Business Lease vedoucím hráčem v Polsku, na Slovensku, v České republice a Maďarsku. Společnost nabízí leasing pro každou značku a model automobilů s nízkými náklady (TCO) a je známá poskytováním vynikajících služeb. Celkové portfolio smluv Business Lease Group obsahuje více než 43.000 položek. Péče o zákazníky a služby v oblasti mobility jsou pro společnost Business Lease hlavními prioritami, společnost věří, že auto je sice jen auto, ale to, co dělá rozdíl, jsou lidé.

O Fleet Management Services

Společnost Fleet Management Services SRL (FMS, www.fms.ro), založena v roce 2005, je jedním z průkopníků v oblasti operativního leasingu a správy vozových parků automobilů v Rumunsku. S portfoliem, které obsahuje více než 3.000 smluv, je společnost největším nezávislým poskytovatelem v tomto odvětví, s pevným portfoliem zákazníků složeným z mezinárodních i lokálních společností z různých průmyslových odvětví, včetně energetiky, výroby, stavebnictví, telekomunikace, obchodu, zemědělství a služeb.

Společnost FMS si v posledních letech vybudovala silnou reputaci a získala pozici v Top 5.

Spojte se s námi

Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vám ozveme
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.
Děkujeme, v blízké době se Vám z Business Lease ozveme.
Něco se pokazilo, formulář nebyl odeslán.