Pro klienty

Jste pro nás důležitý/á a velmi rádi se postaráme o vaše vozidlo. Údržba je toho nezbytnou součástí; chcete bezpečné auto, které vás nikdy nenechá ve štychu? Rádi vám pomůžeme.

On-line objednávka servisu / opravy
Prosím navštivte naš portál Locator Business Lease CZ
Prosím navštivte naš portál Business Lease PojištěníAnoNe
AnoNe

Důležité kontakty:

 

Linka služeb 840 840 500

 

Silniční asistence 840 350 450

(ze zahraničí +420 296 180 450)

 

Vyhledávač servisů: ZDE

Hlášení pojistné události: ZDE

Výměna pneumatik

Plánování výměny pneumatik

Pokud jste od nás obdrželi pozvání a víte, kde jsou vaše pneumatiky uskladněny, domluvte si termín výměny přímo s vybraným dodavatelem ve vyhledávači pneuservisů.

Pokud jste přebírali vozidlo v letním období bez druhé sady zimních kol, prosíme o objednání do jakéhokoliv smluvního pneuservisu a sjednání termínu výměny pneumatik. Kompletní seznam pneuservisů naleznete v odkazu ZDE. Při sjednání termínu výměny informujte pneuservis, že Vaše vozidlo nedisponuje zimní sadou pneumatik. Pneuservis se následně spojí s naší společností ohledně přípravy zimní sady na Vámi dohodnutý termín.

Nevíte, kde jsou pneumatiky uloženy anebo jste neobdrželi informační email? Kontaktujte naše techniky na emailu info@businesslease.cz.

Službu Pick-up servis je možné využít po dohodě s konkrétním pneuservisem. Vzhledem k současné situaci ji není bohužel možné garantovat u všech smluvních partnerů.

kontaktujte nás

Neváhejte kontaktovat náš tým techniků pro více informací.

Kontaktujte Business Lease | |T. +420 225 778 800
Kontaktujte Business Lease

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.