O nás

Do roku 2021 jsme se vypravili s novou firemní identitou, která je přesně sladěna s jedinečným způsobem našeho podnikání. Firemní identita nám pomáhá definovat, kam směřujeme (naše vize), jak se každý den chováme (naše mise) a za čím si stojíme (naše hodnoty). Je srdcem naší společnosti, řídí veškeré naše chování a rozhodování.

Zastřešili jsme díky ní další naše kroky na cestě k poskytování nadstandardních služeb. Inspiruje nás k dalšímu zlepšování! Vyjadřuje náš přístup zaměřený přednostně na zákazníka. A ten nás odlišuje od konkurence.

Vyjádření naší nové vize, poslání a hodnot je způsob, jak sjednotit celou naši rodinu Business Lease kolem společných cílů a standardů, které se promítnou do lepších služeb, efektivnějších řešení a příjemnějšího zážitku pro naše zákazníky!

Žijeme podle svých hodnot, pracujeme na naší vizi a naše mise je jádrem toho, co děláme. Podívejme se na 3 klíčové prvky, které Business Lease předvádí světu i sobě navzájem.

Naší vášní je mobilita a řešení mobility. Opravdu z toho cítíme vzrušení a je to vidět.

Naše péče je to, co nás činí jedinečnými ve světě zaměřeném na profit. Záleží nám na našich zákaznících, zaměstnancích, našich službách a naší práci.

Naše odbornost nám umožňuje zářit. Do našeho týmu přijímáme pouze ty nejlepší odborníky ve svých oborech se skutečnou vášní pro poskytování mobility našim zákazníkům.

Našim základním kamenem je víra v lidi, kteří jsou v Business Lease na prvním místě. Lidský přístup je hybnou silou, která nás pohání a díky které je každý obchod s námi uzavřen s úsměvem.

CELKOVÉ HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

rating

Naši zákazníci nám dávají hodnocení:

8.1

Naše krajiny

OUR VISION

WHAT WE ASPIRE TO BECOME

 

To be the most

customer-centric

mobility management company.

OUR MISSION

WHAT WE DO EVERYDAY

 

We combine

passion, care & expertise

to deliver superior mobility solutions.

OUR VALUES

WHAT WE STAND FOR

 

We Care

We Take Ownership

We Strive for Constant Improvement

We Demonstrate Mutual Respect at All Levels

We Go Above and Beyond: Everything for a Smile

Zodpovědný přístup

Společenská odpovědnost firem je součástí naší celkové strategie. Spolu s Vámi rádi zapojujeme všechny aspekty mobility do úsilí o snížení Vaší a naší ekologické stopy. Společně se snížením nákladů na zajištění mobility. Naším cílem je vytvořit zelenou flotilu a zbytečně tak nezatěžovat naši planetu.

Naše historie

Historie Business Lease začala v Holandsku v roce 1989. Od té doby máme solidní pověst ve všech aspektech řízení vozového parku. Je to naše vášeň nabízet nejlepší možnou péči zákazníkům, řidičům a dodavatelem, což se odráží v našem sloganu: vášeň pro mobilitu.

Naši klienti, manažeři vozového parku a řidiči oceňují náš způsob práce. Výsledek: rychle rostoucí společnosti v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

 1. 1907

  1907|AUTOBINCK HOLDING

  Společnost AutoBinck působí v automobilovém průmyslu již více než století. Začala v roce 1907 s prodejnou Mercedesu, která se nacházela v autosalonu Auto Palace v Haagu.

 2. 1989

  1989|Business lease v nizozemí

  Společnost Business Lease byla v Holandsku založena v roce 1989 jako první nizozemská leasingová společnost, která vyznávala kvalitu jako základní podmínku pro spokojenost klientů s výsledkem certifikace ISO 9001 v roce 1994.

 3. 1996

  1996|Business lease v české republice

 4. 1998

  1998|Business lease na slovensku

  Na Slovensku byla společnost Business Lease založená v roce 1998 v Bratislavě. Silné lokální partnerství se sítí preferovaných dodavatelů nám umožňují nabízet celou řadu požadovaných služeb. Podporujeme myšlenky sociální odpovědnosti, mobility, inovací a udržitelného rozvoje, jakož i růstu vztahů se zákazníky. Kromě velkých mezinárodních zákazníků poskytujeme služby i pro menší a středně velké společnosti s balíky služeb šitých na míru.

 5. 2001

  2001|Business lease v Polsku

  Společnost Business Lease byla založena v Polsku v roce 2001 a množství nasbíraných zkušeností s působením na místním trhu vedlo k získání respektované pozice. Silné místní partnerství se sítí preferovaných dodavatelů umožňují společnosti Business lease v Polsku poskytovat celou řadu požadovaných služeb. Kromě velkých mezinárodních zákazníků poskytuje společnost služby i menším a středně velkým společnostem s balíky služeb šitých na míru. Business Lease Polsko je také členem Polské asociace pro leasing a pronájem vozidel.

 6. 2006

  2006|Business lease v maďarsku

  Maďarská pobočka Business Lease byla založena v roce 2006 v Budapešti a od té doby úspěšně poskytuje svým klientům komplexní služby mobility i díky bohatým mezinárodním zkušenostem skupiny. Business Lease Maďarsko stejně funguje podle stejné filozofie, která vedla Business Lease v jiných zemích.

 7. 2014

  2014|Business lease v rumunsku

  Business Lease v Rumunsku je naší nejmladší leasingovou společností ve střední Evropě. V prosinci 2014 získala společnost Business Lease Group společnost Fleet Management Services SRL, (FMS), která je jedním z průkopníků v oblasti komplexního servisního operativního leasingu a správy vozového parku v Rumunsku. Od té doby i rumunští klienti využívají péči Business Lease.

 8. 2019

  2019|Business Lease Netherlands se spojil s Terberg Leasing

  Business Lease Netherlands se spojil s Terberg Leasing v Holandsku a tímto zanikla pobočka Business Lease Netherlands.

 9. 2020

  2020|Business Lease Group

  Business Lease Group s.r.o. vznikla v České republice, se sídlem v Praze. Společnost spojuje všechny pobočky Business Lease v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku a Business Lease International se sídlem v Holandsku.

Kontaktujte nás

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.