O nás

Mobilita je naší vášní již více než 30 let. Překonáváme požadavky našich klientů díky řešením, která jsou flexibilní, snadno se používají a jsou inovativní. Je to částečně díky našim zkušenostem, kvalitním dodavatelům a síle inovací. Na trh přinášíme hodnotu – udržitelnost, a to vše s vášní pro detail a tou nejlepší péčí pro Vás.

Jako součást rodinné společnosti Autobinck Group, máme přímý přístup ke konceptům chytré mobility jako například Blabla car, SnappCar, Radiuz a mnoho dalších inovačních produktů orientujících se do budoucnosti. Společně vytváříme novou budoucnost mobility. Zároveň chápeme důležitost zaměření na současný obchod. To znamená, že se můžete spolehnout na ty nejlepší možné služby od nás. Služby s úsměvem.

CELKOVÉ HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

rating

Naši zákazníci nám dávají hodnocení:

8.1

Naše krajiny

Mise

Zajišťovat mobilitu organizacím a jednotlivcům. Naše vášeň pro to, co děláme, vytváří svobodu volby prostřednictvím personalizovaných a inovativních produktů a služeb.

Vize

Zajistíme plynulý, automatizovaný a personalizovaný přístup k mobilitě. Potřeby mobility každé společnosti a osoby jsou výchozím bodem ve všem, co rozvíjíme.

Budoucnost a strategie

Změna je jedinou konstantou v životě. Máme udržitelnou historii změn produktů a služeb. Sázíme na udržitelný rozvoj.

Zodpovědný přístup

Společenská odpovědnost firem je součástí naší celkové strategie. Spolu s Vámi rádi zapojujeme všechny aspekty mobility do úsilí o snížení Vaší a naší ekologické stopy. Společně se snížením nákladů na zajištění mobility. Naším cílem je vytvořit zelenou flotilu a zbytečně tak nezatěžovat naši planetu.

Naše historie

Historie Business Lease začala v Holandsku v roce 1989. Od té doby máme solidní pověst ve všech aspektech řízení vozového parku. Je to naše vášeň nabízet nejlepší možnou péči zákazníkům, řidičům a dodavatelem, což se odráží v našem sloganu: vášeň pro mobilitu.

Naši klienti, manažeři vozového parku a řidiči oceňují náš způsob práce. Výsledek: rychle rostoucí společnosti v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

 1. 1907

  1907|AUTOBINCK HOLDING

  Společnost AutoBinck působí v automobilovém průmyslu již více než století. Začala v roce 1907 s prodejnou Mercedesu, která se nacházela v autosalonu Auto Palace v Haagu.

 2. 1989

  1989|Business lease v nizozemí

  Společnost Business Lease byla v Holandsku založena v roce 1989 jako první nizozemská leasingová společnost, která vyznávala kvalitu jako základní podmínku pro spokojenost klientů s výsledkem certifikace ISO 9001 v roce 1994.

 3. 1996

  1996|Business lease v české republice

 4. 1998

  1998|Business lease na slovensku

  Na Slovensku byla společnost Business Lease založená v roce 1998 v Bratislavě. Silné lokální partnerství se sítí preferovaných dodavatelů nám umožňují nabízet celou řadu požadovaných služeb. Podporujeme myšlenky sociální odpovědnosti, mobility, inovací a udržitelného rozvoje, jakož i růstu vztahů se zákazníky. Kromě velkých mezinárodních zákazníků poskytujeme služby i pro menší a středně velké společnosti s balíky služeb šitých na míru.

 5. 2001

  2001|Business lease v Polsku

  Společnost Business Lease byla založena v Polsku v roce 2001 a množství nasbíraných zkušeností s působením na místním trhu vedlo k získání respektované pozice. Silné místní partnerství se sítí preferovaných dodavatelů umožňují společnosti Business lease v Polsku poskytovat celou řadu požadovaných služeb. Kromě velkých mezinárodních zákazníků poskytuje společnost služby i menším a středně velkým společnostem s balíky služeb šitých na míru. Business Lease Polsko je také členem Polské asociace pro leasing a pronájem vozidel.

 6. 2006

  2006|Business lease v maďarsku

  Maďarská pobočka Business Lease byla založena v roce 2006 v Budapešti a od té doby úspěšně poskytuje svým klientům komplexní služby mobility i díky bohatým mezinárodním zkušenostem skupiny. Business Lease Maďarsko stejně funguje podle stejné filozofie, která vedla Business Lease v jiných zemích.

 7. 2014

  2014|Business lease v rumunsku

  Business Lease v Rumunsku je naší nejmladší leasingovou společností ve střední Evropě. V prosinci 2014 získala společnost Business Lease Group společnost Fleet Management Services SRL, (FMS), která je jedním z průkopníků v oblasti komplexního servisního operativního leasingu a správy vozového parku v Rumunsku. Od té doby i rumunští klienti využívají péči Business Lease.

 8. 2019

  2019|Business Lease Netherlands se spojil s Terberg Leasing

  Business Lease Netherlands se spojil s Terberg Leasing v Holandsku a tímto zanikla pobočka Business Lease Netherlands.

 9. 2020

  2020|Business Lease Group

  Business Lease Group s.r.o. vznikla v České republice, se sídlem v Praze. Společnost spojuje všechny pobočky Business Lease v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku a Business Lease International se sídlem v Holandsku.

Kontaktujte nás

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.