Kariéra v Business Lease

Jsme součástí rodinné firmy – se všemi závazky, péčí, očekáváním, podporou a ambicemi, které se s tím pojí. Mobilita je naše vášeň a to samé očekáváme od našeho pracovního týmu. Pomozte nám společně utvářet naši budoucnost. Poskytneme Vám vše co potřebujete, abyste co nejlépe využili své dovednosti a dále je rozvíjeli, a učinili tak naše zákazníky spokojenými a naši konkurenci nechali daleko za námi.

Kariéra

Volné pracovní pozice

Máte-li zájem u nás pracovat, pošlete nám prosím váš životopis a kontaktní údaje na adresu HR@businesslease.cz. K této emailové adrese má přístup pouze HR manažerka. Vaše kontaktní údaje a CV využijeme pouze pro účely daného výběrového řízení a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU 2016/679. Vaše CV může být poskytnuto k dispozici kromě HR manažerky také manažerům a případným dalším relevantním osobám, kterými jsou myšleni nejbližší potenciální spolupracovníci.

 

V případě, že v dané chvíli nemáme otevřenou pozici, kterou bychom Vám mohli nabídnout, dostanete od nás email, kde Vás o tomto budeme informovat.  Zároveň vás požádáme o souhlas ponechat si Vaše kontaktní údaje po dobu jednoho roku pro případ, že by se u nás vhodná pozice objevila a my Vás mohli zpětně kontaktovat.

V případě, že se rozhodneme Vás pozvat k nám na pohovor, na dalším využívání/nevyužívání vašich dat se dohodnete osobně.

 

Pokud nebudete souhlasit s uchováním Vašich osobních údajů, budou tyto okamžitě smazány z našich systémů. Stejně tak můžete kdykoliv odvolat váš souhlas s uchováním údajů.

V Případě dalších dotazů můžete využít email HR@businesslease.cz nebo osobniudaje@businesslease.cz

Kontaktujte oddělení HR |
Kontaktujte oddělení HR

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.