Nadační fond

Firemní vize Business Lease „Passion for mobility“ není pouze postoj k našim fleetovým klientům. Naše firemní vize byla počátkem daleko širšího vnímání světa, ve kterém se vedle naplňování podnikatelských cílů snažíme také přispět k pozitivnímu posunu ve společnosti. Skrze lokální charitativní iniciativy zajišťujeme mobilitu, těm, kteří potřebují pomocnou ruku. Primárně zapojujeme zaměstnance Business Lease. Začali jsme malou věcí, která přinesla neuvěřitelný výsledek – vše začalo v roce 2015.

Naše cesta s nadací

Stal se zázrak!

Zázrak, díky kterému jsme se rozhodli spojit lidskou pomoc s naší firemní vizí. Jsme tým nadšených zaměstnanců, kteří chtějí pomáhat. V roce 2016 jsme založili Nadační fond…Because We Care. Pomohli jsme a našli další přátele. Od té doby se toho hodně změnilo a Štěpánek již není jediný komu jsme pomohli a komu pomáháme…

Jak už pomáháme?

Posbírali jsme příběhy o ztížené mobilitě, které se k nám dostaly prostřednictvím našich zaměstnanců, kolegů, obchodních partnerů či blízkých lidí a pustili jsme se do pomoci prvním sedmi vybraným jedincům. Viditelné výsledky naší pomoci nás neustále motivují v našem úsilí pokračovat a šířit mobilitu dále. Proto jsme otevřeni k rozšíření počtu našich bojovníků.

Jak získáváme finance?

Finance na chod Nadačního fondu…Because We Care pochází převážně od našich zaměstnanců. Vedle toho Business Lease každoročně vyčlení ze svého rozpočtu finanční prostředky, které Nadačnímu fondu věnuje.

Pomáhejte s námi

Pro vystavení potvrzení zadejte do poznámky svůj e-mail. Děkujeme!

Bankovní spojení

Číslo účtu:
Variabilní symbol:

Kontakt

Pojďme společně pomáhat těm, kteří to potřebují. Máte-li ve svém okolí příběh, kterému schází finanční podpora nebo nám jen chcete sdělit nápad, jak získat potřebné prostředky, neváhejte nás kontaktovat. Pokud v daný moment nenalezneme finanční kapacitu, věříme, že se k příběhům a nápadům vrátíme později. Děkujeme za vaši trpělivost a že pomáháte s námi!