Zpracování osobních údajů

Posouzení schopnosti splácet

Před uzavřením smlouvy posuzujeme bonitu budoucích klientů. Z těchto důvodů provádíme tzv. scoring, který bude vycházet z vámi poskytnutých informací. Další informace jsme oprávněni čerpat z informačních databází umožňujících posouzení vaší bonity, jako jsou insolvenční rejstřík, registr exekucí, obchodní rejstřík, veřejné registry platební schopnosti, apod.

Poskytnutí osobních údajů pro posouzení Vaší bonity, platební morálky a důvěryhodnosti je dobrovolné, nicméně jejich neposkytnutí nebo neúplné poskytnutí může mít negativní vliv na posouzení schopnosti splácet.

Vyplnění formuláře

Z výše uvedených důvodu prosím vyplňte formulář pečlivě, úplně a správně. Pole označená hvězdičkou jsou povinná. Pokud si nejste jisti správnou odpovědí, kontaktuje nás, rádi Vám s vyplněním formuláře pomůžeme. Odesláním formuláře stvrzujete úplnost a pravdivost údajů stejně tak i poskytnutých dokladů.

Zpracovávání osobních údajů

Účelem zpracování osobních údajů je vytvoření souboru informací vypovídajících o Vaší bonitě, platební morálce a důvěryhodnosti a predikci Vaší schopnosti plnit závazek z leasingové. V sekci osobní údaje se dozvíte, jakým způsobem nakládáme s Vašimi osobními údaji, které nám vyplněním formuláře poskytnete.

Posouzení Vaší žádosti

Vaši žádost následně posoudíme. V případě potřeby si od Vás vyžádáme další dokumenty a informace, případně jejich bližší vysvětlení. Následně Vás budeme informovat o tom, zda byla Vaše žádost schválena. Cokoli Vám nebude jasné, rádi vysvětlíme.

CELKOVÉ HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

rating

Naši zákazníci nám dávají hodnocení:

8.1

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.