Menu Vyhledej tuto stránku

Záleží na partnerství

Středem našeho podnikání je péče. Záleží nám na lidech, na partnerství. Společně najdeme řešení, která vhodně zajistí vaši mobilitu. V souladu s cíli vaší společnosti připravíme tu nejlepší strategii pro váš vozový park.

 

Business Lease Czech Republic

Jsme vám nablízku

Mysleme globálně, jednejme s ohledem na místo, kde podnikáme. Osobní, vřelý kontakt je nezbytný při naší společné práci. Proto jsme vám neustále nablízku.

 

Pečujeme o vás všude

Udržitelný leasing, úspora nákladů

Přejete si, aby váš vozový park byl šetrný vůči životnímu prostředí. Vaše společnost vyžaduje, abyste se chovali podle zásad udržitelnosti. To my také. Blue Care je naší odpovědní na potřebu společensky odpovědného podnikání. Chováme se a jednáme ohleduplně k životnímu prostředí. Skvělou zprávou je, že udržitelný leasing vám ůže přinést také úsporu, mimo jiné i díky aplikaci Blue Care monitor, která výši potenciálních úspor umožňuje online sledovat.                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Čtěte více

Daně a legislativa

Ano, daně existují a téma je to poněkud složité. Pravidla se neustále mění, ale vy musíte být vždy dobře informováni. A s námi také budete.

Budeme vás coby odborníci v této oblasti vždy informovat. Osobně poradíme a zajistíme vám ty nejčerstvější zprávy a informace.

 

Čtěte více

Co pro Vás můžeme udělat? Vyplňte kontaktní formulář, Vaše zkušenost s naší péčí začíná právě zde! Sjednat schůzku

Máte zájem o nabídku na míru? Vyplňte prosím náš kontaktní formulář. Vaše zkušenost s naší péčí začíná práve zde! Žádost o nabídku