Menu Vyhledej tuto stránku

Nejde jen o vozidlo, jde o naši péči

Středem našeho podnikání je péče. Poznáte to od první minuty, kdy s námi začnete spolupracovat. Vaše osobní potřeby řidiče a obchodní cíle vaší společnosti jsou prvotním zájmem našeho partnerství. Ať už jste správcem vozového parku, řidičem nebo dodavatelem, jsme vám plně k dispozici. Můžete se spolehnout na naše vysoce motivované a profesionální pracovníky. Péče přece spočívá v přístupu jednotlivých osob. Naším hlavním posláním je být nejlépe pečující leasingovou společností, která se postará o vás i o vaše vozidla. Na tom dennodenně pracujeme.

Online objednání do servisu

Představujeme novou online službu pro zajištění údržby vozidla.

 

Prostřednictvím portálu Care Online si můžete ve 4 jednoduchých krocích rychle a snadno naplánovat termín servisu Vašeho vozidla.

V rámci služby Blue Carpet se kompletně postaráme o vyzvednutí vozidla, zajištění úkonů údržby či opravy a přistavení zpět na Vámi zvolenou adresu v předem určeném čase. Balíček bezplatných služeb Blue Carpet obsahuje také mytí vozidla, čištění interiéru a zapůjčení náhradního vozidla v případě potřeby. Všechny zakázky pochopitelně realizujeme u pečlivě vybraných partnerů.

Nová služba je přístupná přímo z domovské stránky portálu Care Online.

Péče na evropské úrovni

Společnost Business Lease zahájila svoji činnost v Nizozemsku v roce 1989. Od té doby jsme si vybudovali solidní reputaci ve všech oblastech správy vozového parku. Zaměřujeme se na poskytování té nejlepší možné péče pro naše zákazníky, řidiče a dodavatele tak, jak vyjadřuje i naše motto: same cars, better care.

Naši klienti, správci vozových parků a řidiči, ti všichni vysoce oceňují náš způsob práce. Hlavně díky spokojenosti našich klientů můžeme poskytovat naše služby v několika pobočkách v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku  a Nizozemsku.

Staráme se po celé Evropě

Péče naší mateřské společnosti

Společnost AutoBinck byla založena před více než 100 lety a v současné době je jedním z hlavních hráčů na evropském automobilovém trhu. Je podporovaná moderními technologiemi a dynamickými metodami podnikání, zaměřuje se především na dovoz a distribuci automobilů, maloobchod s automobily, prodej autodílů a příslušenství, leasing vozidel, správu vozového parku a související finanční služby.

Společnost AutoBinck má 50 dceřiných společností s 2 500 zaměstnanci po celém světě a je aktivní v 8 zemích Evropy. Roční obrat činí přibližně               1 miliardu eur. Z hlediska obratu je AutoBinck jednou z dvaceti největších automobilových skupin v Evropě.

Jste vždy srdečně zváni k návštěvě areálu AutoBinck Holding.

www.autobinck.com

Some description

Blue Care
- principy udržitelnosti -

Some description

Pečujeme o vás, a to v každém ohledu.
Blue Care, tak se jmenuje náš závazek k odpovědnému chování, ve všech oblastech naší činnosti. Blue Care je naše filozofie, jíž se hlásíme k principům udržitelnosti. V každodenní spolupráci poznáte naši péči prostřednictvím našich služeb a individuálního přístupu.

Čtěte více

Těší nás, že vás
můžeme poznat

Pokud se chcete dozvědět víc o Business Lease jako zaměstnavateli, zde naleznete informace o našem vedení, o našich vedoucích pracovnících a nabídce volných míst. Pro více informací, klikněte sem.

Čtěte více

Adresy
a kontakty

Some description

Od veškerých potřebných adres, telefonních čísel a e-mailových adres našich evropských kanceláří vás dělí  pouze jedno kliknutí. Doufáme, že se brzy ozvete, těšíme se na vás!

Staráme se všude