Prodejce / prodejkyně vozidel na bazaru

Baví Vás auta, i když jsou ojetá, ale pořád v bezvadném stavu? Chcete pomáhat a dělat radost lidem, kteří si neví rady s výběrem? Přidejte se do našeho týmu!

Co od Vás očekáváme?

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

·        plánování a komunikace prodeje vozidel na bazaru

·        zajištění nabídky a prodej finančních a pojišťovacích produktů

·        prodejní dovednost - komunikace s klientem

·        orientace v individuálních nabídkách a nabídka individuálního postupu řešení prodeje

·        řešení smluvní dokumentace, kontrola platby, organizace převodu vozidla kupujícímu, příprava vozidla na předání

·        výběr vhodných vozidel k prodeji

·        řešení reklamací

·        spolupráce s kolegy nejen na bazaru

·        udržování týmového ducha

POŽADAVKY:

·       Středoškolské vzdělánía praxe v oboru

·       Částečná technická znalost vozidel

·       Komunikační dovednosti

·       Aktivní přístup, drive

·       Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (min. úroveň A2 a motivace navštěvovat interní kurzy angličtiny)

·       Znalost práces PC, MS Excel na uživatelské úrovni

·       Flexibilita, zvládání stresu

·       Cit pro obchod - zjišťování potřeb klientů, volba správné strategie

·       Systematičnost - zpracování podkladů

Co Vám nabízíme?

  • Fixní mzda + měsíční výkonový bonus + roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick days ročně
  • Příspěvek na stravování do mzdy
  • Karta Multisport, benefitní karta, penzijní nebo životní pojištění
  • Slevy na naše služby – odkup auta pooperativním leasingu, autopůjčovna, vybavení …
  • Slevy na výrobky a služby našich partnerů
  • Rozvoj a další vzdělávání (individuální přístup na základě individuálního rozvojového plánu)
  • Možnost účastnit se sportovních a jiných akcí spojených s naším nadačním fondem na podporu mobility… a hlavně přátelskou atmosféru!

ZAUJALA VÁS NABÍZENÁ POZICE?

Pokud Vás zaujala nabízená pozice, pošlete nám váš životopis a kontaktní údaje na adresu HR@businesslease.cz.

K této emailové adrese má přístup pouze HR manažerka. Vaše kontaktní údaje a CV využijeme pouze pro účely daného výběrového řízení a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU 2016/679. Vaše CV může být poskytnuto k dispozici kromě HR manažerky také manažerům a případným dalším relevantním osobám, kterými jsou myšleni nejbližší potenciální spolupracovníci.

V případě, že se rozhodneme Vás pozvat k nám na pohovor, na dalším využívání/nevyužívání vašich dat se dohodnete osobně.Pokud nebudete souhlasit s uchováním Vašich osobních údajů, budou tyto okamžitě smazány z našich systémů. Stejně tak můžete kdykoliv odvolat váš souhlas s uchováním údajů.

KONTAKTUJTE NÁS

V případě Vašich dotazů napište naší HR manažerce.

Veronika Janečková
HR manager

Napište nám

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.