Mobinck – nová značka našich služeb mobility

Nový název, nová značka se silným zaměřením na mobilitu jako službu. Seznamte se s Mobinck. Činnosti Moove, Fleet Support, ROI Fleet, Radiuz a YOR24 jsou nyní seskupeny pod jednu značku, Mobinck.

Vítejte ve světě, kde můžete používat pouze jednu aplikaci, která zastřešuje veškeré způsoby cestovaní pro soukromé i firemní účely, od jízdy na kole, přes autobus, až po vlak či sdílené vozy. Ve světě, který je zaměřený na sdílení spíše než na vlastnictví. Ve světě s velkou svobodnou volbou a pohodlím pro každého zaměstnance. Ve světě s jednoduchou správou nákladů pro každého zaměstnavatele. Ve světě bez složitých procesů, dopravních zácep, problémů s parkováním a s větším zaměřením na ochranu životního prostředí. Jsme velice pyšní, že vás můžeme přivítat ve světě společnosti Mobinck.

Mobinck se soustředí na chytrá, spolehlivá, škálovatelná end-to-end řešení mobility pro zaměstnavatele i zaměstnance. Společně hledáme chytrá řešení, abychom se i nadále mohli vyvíjet za pomoci umělé inteligence, dat a technologie.

Paul Zekhuis, CEO skupiny AutoBinck, vysvětluje, že cílem společnosti je pokračovat ve stejném zaměření, na které se společnost soustředí během posledních let. „Mobinck je nová značka zastřešující projekt „mobilita jako služba“ (MjS). V Mobinck implementujeme naše strategie propojením různých činností společností Moove, Fleet Support, ROI Fleet, Radiuz a Yor24. To nám umožňuje vyvíjet a poskytovat řešení, která jsou v dnešní době potřebná.“

Společnosti budou nadále existovat jako nezávislé organizace. Spolupracují již nějakou dobu a často mají stejnou cílovou skupinu. Nicméně pod taktovkou Mobinck budou lépe vybaveni uspokojit poptávku na trhu a nabídnout komplexní řešení. Navíc budou sloužit jako one-stop-shop,“ říká Zekhuis.

Podnikání odlišným způsobem již od roku 1907

Již v roce 1907 prodal AutoBinck svůj první automobil v Hague. V té době ulicím ještě dominovaly koně, povozy a kočáry. Nabízením levných vozů jsme cílili na majitele, kteří sami řídili. Zcela odlišný trend. „Tento naprosto odlišný přístup nám pomohl dosáhnout toho, kým opravdu dnes jsme. Je nutné v tomto trendu pokračovat a předvídat, co se ve světě kolem nás bude dít. Tímto jsme se vždy řídili a řídit budeme. Díky společnosti Mobinck chceme přispět světu tak, aby cestování bylo jednodušší. Budeme v popředí na trhu, který se stává více hmatatelným a uchopitelným,“ říká Zekhuis. „Na trhu, který se neustálé vyvíjí a posouvá kupředu díky inovacím, technologiím, novým spolupracím a novým obchodním modelům a kde nabídka tvoří poptávku!“

Divize, jejichž součástí jsou společnosti Smart Mobility a Bynco, bude nadále existovat. Chceme se stále soustředit na vývoj a rozvoj obchodních příležitostí a inovací. „Jsme na začátku něčeho opravdu výjimečného, něčeho, co nám pomůže určit směr a budoucnost AutoBinck s ohledem na naše zákazníky v Holandsku a Evropě a naše zaměstnance, kteří zde pracují,“ uzavírá Paul Zekhuis.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.