Menu Vyhledej tuto stránku

Správa vozového parku

Užívejte si jízdu, správu přenechte nám

Rozhodli jste se financovat svůj vozový park sami. Pojďme společně zjistit, zda vám náš program správy vozového parku může kromě vysokého komfortu pro vaše řidiče přinést také úsporu času a snížení nákladů. Pojďme se stát  partnery - Vy budete financovat svůj vozový park a my poskytneme naše know how a péči. 

Prohlédněte si náš model správy vozového parku v 5ti krocích

Poradenské služby a školení

Řada nákladů je nepřímých, my je dokonce označujeme za skryté náklady. Pomůžeme vám tyto náklady nalézt, snížit nebo eliminovat. Myslete na to, kolik času například vaši řidiči ušetří, když vyzvedneme vozidlo kvůli servisu nebo opravě v důsledku poškození.

„Správa vozového parku nám pomohla dosáhnout významných úspor“

„Better Care“ ze strany společnosti Business Lease začala být jasná už během příjemných úvodních rozhovorů s jejich obchodním zástupcem. Analýza byla pozoruhodně detailní a rady plně v souladu s potřebami a cíli naší společnosti. Čeho jsme dosáhli? Vyššího komfortu pro naše řidiče, méně zmatků pro našeho správce vozového parku a téměř 20 % úspor na provozu našeho vozového parku.  

Pokud se chcete dozvědět více o realizace Správy vozového parku našeho klienta nebo se s tímto klientem chcete spojit, kontaktujte nás, prosím.