Menu Vyhledej tuto stránku

Blue Care

Společenská odpovědnost - Blue Care

Bylo by jednoduché jen říkat, že bereme naši společenskou odpovědnost vážně. Je však mnohem důležitější se odpovědně skutečně chovat. A my se tak opravdu chováme. Soustředíme se na tři pilíře naší filosofie Blue care – na solidaritu, udržitelnost a na celkové náklady na mobilitu.

Celkové náklady na mobilitu

Vždy jsme se zaměřovali na veškeré přímé i nepřímé náklady, abychom vám pomohli zvládnout vaše celkové náklady na mobilitu.
Připravujeme vám velmi transparentní a jasný přehled těchto nákladů, jak na úrovni celé společnosti, tak na úrovni řidiče, a veškeré možné úrovně mezi nimi. Bereme v úvahu všechny nákladové složky, dokonce i emise CO2 a jejich důsledky na celkové náklady. Tyto znalosti – a naše rady – tvoří základ pro omezení vašich celkových nákladů.

TCM: Blue Care Monitor

Jsme partneři, a proto jsou pro nás vaše potřeby a přání rozhodující. Neustále se snažíme, abyste měli co nejméně nepříjemností a dosáhli co nejvyšších úspor. Internetová aplikace Blue Care Monitor je součástí filozofie Blue Care, díky níž získáte plno rad a nápadů, jak více ušetřit a vybudovat si dlouhodobě udržitelný vozový park. Získáte přímý přehled o stavu svého vozového parku podle konkrétních parametrů:

Blue Care Monitor bude velkou oporou pro vaše řidiče, kteří díky ní získají tipy na zdokonalené svých řidičských dovedností.