Menu Vyhledej tuto stránku

Služby a řešení

Údržba vozidla

Some description

Staráme se o vás, řidiče, to je samozřejmé. Ale také se dobře postaráme o vaše vozidlo. Údržba je velmi důležitá, aby bylo zapůjčené vozidlo bezpečné a vždy k dispozici.

Můžete se dostat do situace, kdy budete naléhavě potřebovat pomoc. Jsme tu pro vás! Můžete se na nás obrátit kdykoliv a s jakýmkoliv dotazem na telefonním čísle 840 350 450 (ze zahraničí 296 180 450).

Moje vozidlo potřebuje výměnu pneumatik

Jak Vám můžeme pomoci?

Potřebuji letní pneumatiky poprvé

Leasing

Dbejte, aby letní pneumatiky byly na vozidle v co nejkratší době od pominutí zakonné povinosti použít pneumatiky zimní. Seznam pneuservisů, s nimiž má společnost Business Lease uzavřenou smlouvu, je součástí manuálu pro řidiče. Nejbližší pneuservis naleznete také v našem online vyhledávači servisů.Telefonicky prosím dohodněte termín a čas přezutí přímo s pneuservisem. Samozřejmě je možné nechat si pneumatiky uskladnit. Pokud využijete tuto službu, obdržíte "potvrzení o uskladnění". Tento doklad budete potřebovat při výměně pneumatik v následující sezóně.

 

 

Potřebuji letní pneumatiky znovu

Leasing

Dbejte, aby letní pneumatiky byly na vozidle v co nejkratší době od pominutí zakonné povinosti použít pneumatiky zimní. Pokud jste si dal(a) letní pneumatiky uskladnit, obdržel(a) jste "potvrzení o uskladnění". Tento doklad budete potřebovat při výměně pneumatik. Telefonicky prosím dohodněte termín a čas přezutí přímo s pneuservisem.

 

 

Potřebuji zimní pneumatiky poprvé

Leasing

Obecně dbejte, aby zimní pneumatiky byly na vozidle nejpozději od 1. listopadu daného roku do 31. března roku následujícího. Vždy respektujte zákonnou povinnost použití zimních pneumatik dle místa, kde je vozidlo provozováno. Seznam pneuservisů, s nimiž má společnost Business Lease uzavřenou smlouvu, je součástí manuálu pro řidiče. Nejbližší pneuservis naleznete také v našem online vyhledávači servisů. Telefonicky prosím dohodněte termín a čas přezutí přímo s pneuservisem. Samozřejmě je možné nechat si pneumatiky uskladnit. Pokud využijete tuto službu, obdržíte "potvrzení o uskladnění". Tento doklad budete potřebovat při výměně pneumatik v následující sezóně.

 

 

Potřebuji zimní pneumatiky znovu

Leasing

Obecně dbejte, aby zimní pneumatiky byly na vozidle nejpozději od 1. listopadu daného roku do 31. března roku následujícího. Vždy respektujte zákonnou povinnost použití zimních pneumatik dle místa, kde je vozidlo provozováno. Pokud jste si dal(a) letní pneumatiky uskladnit, obdržel(a) jste "potvrzení o uskladnění". Tento doklad budete potřebovat při výměně pneumatik. Telefonicky prosím dohodněte termín a čas přezutí přímo s pneuservisem.

Potřebuji vyměnit pneumatiky

Leasing

Telefonicky prosím dohodněte termín a čas přezutí přímo s pneuservisem.

Moje vozidlo má defekt pneumatiky

Potřebujete okamžitou pomoc. Máte garantovánu asistenci Business Lease 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Můžete kontaktovat náš tým silniční asistence na telefonním čísle 840 350 450.

Moje vozidlo má poruchu

Potřebujete okamžitou pomoc. Máte garantovánu asistenci Business Lease 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Můžete kontaktovat náš tým silniční asistence na telefonním čísle 840 350 450.

Moje vozidlo potřebuje běžnou údržbu

Objednávku údržby či opravy Vašeho vozidla můžete zajistit prostřednictvím portálu CareOnline, nebo se objednat telefonicky na čísle 840 840 500.

Moje vozidlo má technickou závadu

Jak Vám můžeme pomoci?

MOHU pokračovat v jízdě

Leasing

Objednávku údržby či opravy Vašeho vozidla můžete zajistit prostřednictvím portálu CareOnline, nebo se objednat telefonicky na čísle 840 840 500.

V případě, že je Vaše vozidlo nepojízdné nebo potřebujete naléhavě pomoci, kontaktujte naši asistenční linku 840 350 450.

NEMOHU pokračovat v jízdě

Leasing

V případě, že je Vaše vozidlo nepojízdné nebo potřebujete naléhavě pomoci, kontaktujte naši asistenční linku 840 350 450.

Žádost o vrácení nákladů na údržbu, které jsem sám (sama) uhradil(a)

Prosím využijte formulář  "vyúčtování", který je přílohou manuálu pro řidiče, nebo si tento formulář stáhněte z našeho webu přes následující odkaz: Formulář vyúčtování