Menu Vyhledej tuto stránku

Prosím, sdělte nám svůj názor

Vážíme si Vašeho názoru. Pomůže nám zlepšit naše služby.

Prosím, sdělte nám svůj názor

7.8

Business Lease: same cars , better care

Operativní leasing od nás je založen na partnerství a péči. Každá leasingová společnost může dodat zapůjčená vozidla , ale úroveň služeb, kvalita péče a kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci - to je to, co tvoří rozdíl. To je naše silná stránka.  Proto je pro nás velmi důležité vědět, jaké zkušenosti s našimi službami máte vy, naši klienti a řidiči. Jen tak můžeme stále pracovat na zkvalitňování našich služeb a jen tak vám můžeme zajistit tu nejlepší péči.

Jak sledujeme a měříme spokojenost?

Pro sledování a měření spokojenosti našich klientů využíváíme služeb nezávislého partnera, společnosti Feedex. Prostřednictvím online průzkumů zveme  naše klienty - jak řidiče, tak i správce vozových parků, aby posoudili a vyhodnotili kvalitu našich služeb. Správce vozových parků našich klientů žádáme o zpětnou vazbu jednou ročně. Řidiče zveme k vyjádření názoru mnohem častěji - vždy, když našich služeb využijí.

Jak pracujeme s výsledky našich průzkumů?

Výsledky průzkumu ukazují, jakou zkušenost mají naši klienti s naším operativním leasingem. Díky této zpětné  vazbě můžeme naše služby stále zlepšovat a lépe optimalizovat váš vozový park.